Firmamız

ESD (Elektro Statik Deşarj) BÜRO MOBİLYALARI

ÇETİN ESD BÜRO MOBİLYALARI; Esd masa, koltuk ve malzemeler üretim, satış ve pazarlama hizmetlerini vermektedir. Yeni olan Firmamız, kısa sürede, onlarca Kurum ve Kuruluşa esd mobilya ve malzemeler üretmiştir. Son tüketici memnuniyetini esas alarak üretilen ve satışa hazır hale getirilen ürünlerimizin tamamı, üretim hatalarına karşı, garanti kapsamındadır. Ankara ve diğer illerde yüzlerce referansa sahip olan Çetin Esd Büro Mobilyaları, seçkin referanslarıyla, hizmetlerini artırarak devam ettirmektedir.

ESD (Elektro Statik Deşarj); İnsanlar ortamdaki nem miktarına bağlı olarak bir halının üstünde yürüyerek 35.000 V elektrostatik gerilim yüklenebilir. Elektrostatik şarjın aniden boşalması ESD (Elektro Statik Deşarj) olarak ifade edilir. Bilim adamları yıllarca ESD nin meydana getireceği zararları yok etmeye çalışmışlardır. 1980'li yıllardan sonra da çeşitli araç ve gereçler ile bu soruna çareler üretmişlerdir. Bir çok devre elemanı, kompenentler, devreler, ileri teknoloji ürünleri Elektrostatik şarjın aniden değişimi yüzünden onarılamayacak arızalara ve ürünün kalitesinde düşüşlere sebep olmaktadır. Bilinen doğru şudur; statik yükün aniden değil de yavaş yavaş boşalması gereklidir ki bu süre 3 saniyelik bir zaman dilimi içerisinde gerçekleşir. .

Yukarıdaki bilgilerden hareketle ; Elektrik ve elektronik Firmaları başta olamak üzere, endüstri meslek liseleri atölyeleri, elektronik sınıfları, bilgisayar ve elektronik servislerinin ihtiyacı olan bütün esd mobilya, masa, koltuk ve malzemeleri bizden temin edebilirsiniz.

ESD HAKKINDA DEYTAYLI BİLGİ İÇİN; TIKLA...

ESD ÖZELLİKLERİ :

  • Deşarj yapar.
  • Topraklama gerektirmez
  • Statik blezik gerektirmez.
  • Elektronik devre ölçüm hatalarını giderir.
  • Servis maliyetlerini düşürür.
  • Hatalı ürün üretimini engeller.