Hizmetlerimiz

ESD BÜRO MOBİLYALARI; ESD MASA, ESD KOLTUK, ESD MALZEME ÜRETİM ve PAZARLAMA HİZMETLERİ.

Well Crafter

ESD BÜRO MOBİLYALARI ÜRETİMİ

Şirketimiz; Esd Büro Mobilyaları üretimini yapmaktadır. Esd masa, koltuk, teknik serviz masaları, avadanlık kutuları, ambalaj masası, mekanik tamir masaları, labaratuvar masaları, esd özel ürünlerin üertimini yapmaktadır.

High Precission

ESD BÜRO MOBİLYALARI SATIŞ, PAZARLAMA

Şirketimiz; Esd Büro Mobilyaları satış ve pazarlama hizmetlerini vermektedir. Esd masa, koltuk, teknik serviz masaları, avadanlık kutuları, ambalaj masası, mekanik tamir masaları, labaratuvar masaları, esd özel ürünleri Şirketimizden talep edebilirsiniz.

Technical Expert

ESD BÜRO MOBİLYALARI SERVİS HİZMETLERİ

Şirketimiz; Esd Büro Mobilyalarının Teknik Servis Hizmetini kendisi vermektedir. Esd masa, koltuk, teknik serviz masaları, avadanlık kutuları, ambalaj masası, mekanik tamir masaları, labaratuvar masaları, esd özel ürünlerin ilgili mevzuat çerçevesinde teknik servis Hizmeti yerine getirilmektedir.

GARANTİ KOŞULLARI;

1- Garanti süresi malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.

2- Şirketimiz tarafından satışı yapılan ESD ürünler, üretim, malzeme ve işçilik hatalarına karşı garanti kapsamındadır.

3- ESD ürünlerin garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde veya incelemede geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir ve inceleme süresi en fazla 30 iş günüdür.

4- ESD ürünlerin garanti süresi içerisinde üretim, malzeme, işçilik hatalarından dolayı arızalanması durumunda tamirin mümkün olduğu hallerde işçilik masrafı ya da herhangi bir ad altında hiç bir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.

5- ESD ürünlerin; teslim tarihinden itibaren garanti kapsamı içinde kalmak kaydıyla iki yıl içerisinde aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde maldan faydalanmamanın süreklilik kazanması, tamir için geçen azami sürenin aşılması, arızanın tamirinin mümkün olmadığının firmamız tarafından düzenlenecek bir rapor ile belirlenmesi durumlarında, ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

6- ESD ürünlerin kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan durumlarda mal, garanti kapsamı dışındadır.

7- ESD ürünler, aşırı kullanım nedeniyle, ömrünü tamamlamış olacağından, garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

8- Tüketici, Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurabilir.

Garanti nasıl uygulanır?

Garanti uygulamasının başlaması için başvuru konusu ESD ürünlerin, fatura / garanti belgesi ile beraber Şirketimize getirilmesi gerekir.

Şirketimize teslim edilen başvuru konusu ESD ürünler, Şirketimiz Teknik Heyeti tarafından titizlikle incelenir.

İnceleme sonucu, tetkik raporu, müşterimize yazılı olarak bildirilir.

Üretim,işçilik ve malzeme hatası tespit edilen ESD ürünlerin değiştirilmesi Şirketimiz tarafından yapılır.

Garanti kapsamı dışında kalan ESD ürünler müşterimize teslim edilmek üzere depomuza kaldırılır veya müşteri talebine göre hareket edilir.

ÜRÜN İADESİ

Well Crafter Sözleşmelerde aksi hüküm bulunmadığı sürece ürün iadesi alınmamaktadır.

ÜRÜN TAMİRİ

Well Crafter Garanti kapsamı içindeki ürünler; İlgili mevzuat çerçevesinde, tamir edilerek müşterimize teslim edilir.

ÜRÜN DEĞİŞİMİ

Well Crafter Esd ürünlerin ürün değişimi ; Üretim, işçilik ve malzeme hataları olması durumunda söz konusu olmaktadır..